Atsiliepimai apie įvykusius mokymus

2015 metų stovykla

Tomas Kiela

Vyras nėra daiktavardis, Vyras yra veiksmažodis. Nuosekliu darbu darykime didelius darbus kol jie maži.

Gediminas Lelkaitis Vis dar sunku suprast ir žodžiais apsakyt stovyklos patirtį. Mažai kas vyko proto lygmeny. Jausmas, kad nebeesu vienas lauke karys, besistengiantis išlikti o priklausau pulkaui vyrų einančiu ta pračia kryptim. Pulkui vyrų kurie yra atviri ir gali padėt vieni kitiems.

Evaldas Kazlauskas Vyrų ratas tikrai davė daug – net sunku įvardinti žodžiais. Tai greičiau būtų suvokimas kas yra vyriškumas, vyrų bendra jėga, pagarba, lygybė, bendrumas. Jaučiuosi daug tviričiau įauginęs šaknys. Atvirai pasakius, toks jausmas, kad priklausai vyrų kompanijai, kad esi ne vienas, kad už tave stovi pulkas magų, karių, karalių, meilužių, kurie pasiruošę bet kuriuo momentu padėti. Džiaugiuosi vyrai, kad su jumis buvau.

Remigijus Ka Ši stovykla bei vyrų kompanija ir atvirumas leido pamatyti tamsiausius savo sielos kertelius ir juodžiausias savybes. Dėl to norisi tik dar tvirčiau palaikyti tobulėjimo kryptį ir spręsti tuos svarbius klausimus. Negaliu apsakyti koks dėkingas esu visiems skyrusiems laiko, dėmesio ir kantrybės padedant atrasti save.

Erikas Abheeru Irens Pasiekta nauja viršūnė. Ir nors nusileidimas neišvengiamas – jaučiu įsišaknijantį giliai giliai ryžtą tęsti kelionę. Ačių Jums, vyrai , ačių Aukštesnėms Jėgoms, ačiū Tomui už iniciatyvą. Neužmirškim, kad ateityje visos iniciatyvos turi ateiti iš mūsų pačių – tai vyriškas, brandus požiūris į saviugdą.

Valdas Bauža Įtvirtinta tai, kas pasiekta per metus ir pasiekta nauja kokybė. Šiemet labai aiškiai pajaučiau perlus, didelį įsižeminimą, aiškiai pamačiau save iš šalies bei ką turėčiau keisti ir tobulinti, įgavau dar daugiau noro ir jėgų eiti toliau! Namie ir žmona šį kartą pripažino, kad smarkiai pasikeičiau per tuos metus. Santykiai įgavo aiškesnę hierarchiją ir pripažinimą, kad taip turi būti. Taip pat širdis tapo daug minkštesnė ir mažiau reaguojanti į kritiką. Esu žiauriai žiauriai patenkintas tuo, kad esu šiame kelyje ir turiu tiek puikių bendrakeleivių! Ačiū, vyrai!

Ignas Špokas Atsiliepimas: Vyrų ratas yra jėga, kuri labai stipriai balansuoja – tai jėga, kuri parodo kaip nutolęs nuo savo centro ir nuo balanso esi ir tai jėga, kuri padeda eiti į centruotą ir subalansuotą gyvenimą. Stovyklos metu išmokau labai daug, bet svarbiausia, pamačiau koks aš išties esu ir pamačiau norimą judėjimo kryptį. Skolinantis Eriko žodžius: čia negausi jokių medalių, ordinų, pažymėjimų ar reikšmingumo, čia galėsi eiti kartu su bendraminčiais vyrais.

Tomas Kiela Man atsirado dar stipresnis suvokimas – JAUSK DRAKONO PERLUS IR MYLĖK SAVO ŠIRDĮ. Be to mes neturėsime jėgos gyventi, tuo labiau gyventi laimingai. Reikia burtis kartu, kad tai visada priminti vienas kitam.

Jaučiu stiprią energiją Drakono perluose ir stiprią jėgą širdyje. Esu tiesiog laimingas. Ačiū Vyrai!!!

 

2014 metu atsiliepimai

Evaldas Urbonas mano alegorija: jaučiuos lyg būčiau atsijungęs nuo „mamyčių energijos rozetės“ ir prisijungęs prie vyriškos E rozetės. taip pat, kad ir kelios dienos rate, tačiau nuramino širdį, vidinį dialogą. Ir juntamai.

Kęstutis Gaigalas Galvojant, ką galime per susitikimą nuveikti, tai mano feedback’as:

1) didžiausias iššūkis ir nauda man buvo mokytis sakyti kitam į akis tiesą bei ją priimti iš kitų.

2) daužyti snukį broliui kariui smile emoticon

3) Ir tantrinės praktikos, kurios priduodavo daug energijos, išvalydavo protą bei nuimdavo seksualinės energijos spaudimą.

Darius Stravinskas Naudos galima privardinti daug: bendrai ramesnis protas, laisvesnis kvėpavimas (fiziškai), nuoseklesni veiksmai darbe ir t.t. Bet pagrindinis dalykas yra tai, kad atsirado kažkas – vidinė ašis, į kurią galiu atsiremti, kada pasimetu, būna sunku arba protas pradeda malti savo dialogus. Aišku, tobulėti dar daug, bet tai jau kitas vektorius, kiti tikslai, kita kokybė… Nebuvo lengva, bet dalyvauti čia buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime.

Artautas Jasinskas Man pirmos dienos po savaitgalio buvo tikrai labai sunkios, nesupratau kas vyksta, bet pasitikejau procesu ir stebejau save. Kas man pasikeite: tai toks jausmas, kad mazas berniukas viduje suaugo-atsirado vidine ramybe, stabilumas. Labiausiai nustebino tai, kad pradejau matyt tiesa ir atsirado vidine jega issakyta tiesa zvelgiant kitam zmogui i akis. Dingo tas poziuris „kalti kiti tik ne as“wink emoticon taip pat labai sustiprejo pasitikejimas savimi. Aciu visiem, kurie dalyvavo be jusu visu palaikymo tas nebutu ivyke. Hou!!!