Atviras Vyrų Rato Workshop’as 2017-11-29

Šio susitikimo metu pakalbėsime koks yra tikro vyro tobulėjimo kelias. Nuo pačių pirmųjų žingsnių. Kaip išjudinti įstrigusią kasdienybę, kuomet norai, tikslai lyg ir aiškūs, tačiau jėgų ir energijos pokyčiams nėra.
Taip pat, ką apie tai sako tradicinė kinų medicina, ir kaip tai susiję su mūsų kūno sveikata, kurių organų disfunkcija yra atsakinga už žmogaus stagnaciją gyvenime.
Galiausiai pažvelgsime plačiau, kokiu keliu eina tobulėjantis vyras, siekdamas visapusiško augimo visose gyvenimo srityse. Ir pabaigai daugeliui netikėta tema, be ko nevyks jokie rimti pokyčiai gyvenime.

Po teorinės dalies, dinaminiai pratimai, tad patogiausia laisva sportinė apranga.

Vieta: Kairėnų Botanikos sodas (Kairėnų g. 43, Vilnius). Kavinės Aula antras aukštas, atskiras įėjimas kitoje pastato pusėje, metaliniais laiptais.

Laikas: 18.00-21:00

Kaina: 6 EUR.

 

Po praktikų trumpai papasakosime apie kartą metuose organizuojamus mokymus-iniciaciją. Pasidalinsime patirtimi, kam Vyrams reikalinga iniciacija ir ką ji mums davė.

Paskutinė dalis skirta pokalbiams ir aktualiems klausimams. Dažniausiai kalbamės apie vidinį pasaulį, santykius su moterimis, tėvais, vaikais. Paliečiame temas ir apie savirealizaciją profesijoje, pinigus, sveikatą. Nėra šablono – tiesiog kalbame apie tai, kas IŠ TIKRŲJŲ mums šiuo metu svarbu. Jokių filosofavimų – viskas tik apie mus pačius.

Jei ateisite su aiškiai sau įvardintu klausimu – daug didesnė tikimybė, kad workshop’o metu jį padėsime išspręsti ar bent duosime impulsą sprendimui. Susitikime!