Atviras Vyrų rato workshop’as 2017-06-28 (trečiadienis)

Praktikų tema: pirmapradės jėgos sužadinimas, seksualinės energijos pajautimas ir pirmieji žingsniai jai valdyti.

Vieta: Kairėnų Botanikos sodas (Kairėnų g. 43, Vilnius). Kavinės Aula antras aukštas, atskiras įėjimas kitoje pastato pusėje, metaliniais laiptais.

Laikas: 18.00-21:00

Kaina: 6 EUR.

Šis renginys skirtas visiems vyrams besidomintiems vyriškumo klausimais arba svarstantiems prisijungti prie Vyrų Rato veiklos.

Workshop’o metu pradžioje trumpai pristatysime Vyrų Rato veiklą, kontekstą ir kodėl dirbame darbą pradėti reikia nuo pirmapradės energijos. Įvadui skiriama laiko nedaug, tik tiek, kiek būtina. Trumpai susipažinsime.

Tuomet iškart eisime prie praktinės dalies. Dirbsime su energijos sužadinimu ir pajautimu. Pagrindinis tikslas – kūnu pajausti energijos tekėjimą ir skirtumus. Workshop’o metu visi vyrai gaus trumpą instrukciją, kaip kasdien galima dirbti su energijos sužadinimu.

Po praktikų trumpai papasakosime apie organizuojamus vasaros pabaigos mokymus-iniciaciją. Pasidalinsime patirtimi, kam Vyrams reikalinga iniciacija ir ką ji mums davė.

Paskutinė dalis skirta pokalbiams ir aktualiems klausimams. Dažniausiai kalbamės apie vidinį pasaulį, santykius su moterimis, tėvais, vaikais. Paliečiame temas ir apie savirealizaciją profesijoje, pinigus, sveikatą. Nėra šablono – tiesiog kalbame apie tai, kas IŠ TIKRŲJŲ mums šiuo metu svarbu. Jokių filosofavimų – viskas tik apie mus pačius.

Jei ateisite su aiškiai sau įvardintu klausimu – daug didesnė tikimybė, kad workshop’o metu jį padėsime išspręsti ar bent duosime impulsą sprendimui. Susitikime!