Atviri Vyrų rato susitikimai

Šių susitikimų metu pristatome Vyrų Ratą, kaip rato vyrai eina tobulėjimo keliu, kokios jų patirtis ir kokie pirmieji žingsniai.

Po trumpos įvadinės dalies, darome dinaminius, energiją keliančius pratimus, supažindiname su seksualinės energijos įvaldymo praktikomis, medituojame arba darome kitas tuo metu aktualias praktikas.

Po praktikų pristatysime kartą metuose organizuojamus mokymus-iniciaciją. Pasidalinsime patirtimi, kam Vyrams reikalinga iniciacija ir kaip keičiasi mūsų gyvenimai po jos.

Paskutinė dalis skirta pokalbiams ir aktualiems klausimams. Dalinamės patirtimi bei rūpimais klausimais. Dažniausiai kalbamės apie vidinį pasaulį, santykius su moterimis, tėvais, vaikais. Paliečiame temas ir apie savirealizaciją profesijoje, pinigus, sveikatą. Nėra šablono – tiesiog kalbame apie tai, kas IŠ TIKRŲJŲ mums šiuo metu svarbu. Jokių filosofavimų – viskas tik apie mus pačius.

Jei ateisite su aiškiai sau įvardintu klausimu – daug didesnė tikimybė, kad susitikimo metu jį spręsime ar duosime impulsą sprendimui. Susitikime!

Vieta: Kairėnų Botanikos sodas (Kairėnų g. 43, Vilnius). Kavinės Aula antras aukštas, atskiras įėjimas kitoje pastato pusėje, metaliniais laiptais.

Susitikimai vyks:
– Birželio 6d. https://www.facebook.com/events/206736963387528/
– Liepos 18d.
– Rugpjūčio 8d.

Laikas: 18.00-21:00

Kaina: 6 EUR.