Atvirų Vyru Rato Workshop’ų ciklas

Šių susitikimų metu pakalbėsime apie tai kas yra Vyrų Ratas, kaip rato vyrai eina tobulėjimo keliu, kokios jų patirtis ir kokie pirmieji žingsniai.

Po teorinės dalies, dinaminiai pratimai, tad patogiausia laisva apranga. Atliksime Daoistines vyriškos energijos išlaisvinimo praktikas plačiai taikomas Rytų – Pietryčių Azijoje.

Po praktikų trumpai papasakosime apie kartą metuose organizuojamus mokymus-iniciaciją. Pasidalinsime patirtimi, kam Vyrams reikalinga iniciacija ir ką ji mums davė.

Paskutinė dalis skirta pokalbiams ir aktualiems klausimams. Dalinsimės patirtimi bei rūpimais klausimais. Dažniausiai kalbamės apie vidinį pasaulį, santykius su moterimis, tėvais, vaikais. Paliečiame temas ir apie savirealizaciją profesijoje, pinigus, sveikatą. Nėra šablono – tiesiog kalbame apie tai, kas IŠ TIKRŲJŲ mums šiuo metu svarbu. Jokių filosofavimų – viskas tik apie mus pačius.

Jei ateisite su aiškiai sau įvardintu klausimu – daug didesnė tikimybė, kad workshop’o metu jį padėsime išspręsti ar bent duosime impulsą sprendimui. Susitikime!

Vieta: Kairėnų Botanikos sodas (Kairėnų g. 43, Vilnius). Kavinės Aula antras aukštas, atskiras įėjimas kitoje pastato pusėje, metaliniais laiptais.

Workshop’ai vyks:
– Gegužės 16d.
– Birželio 20d.
– Liepos 18d.
– Rugpjūčio 8d.

Laikas: 18.00-21:00

Kaina: 6 EUR.

Renginys Facebook’e – „Atvirų Vyru Rato Workshop’ų ciklas