Kodėl reikalingas vyrų ratas?

Jei tau puikiai klostosi karjera- įveiki iššūkius, kili karjeros laiptais. Jei turi finansų tiek, kiek visada norėjai ir tau nereikia alinančių pastangų juos gauti. Jei puikiai sutari su savo antra puse – ji yra laiminga ir jūsų santykiai mylintys. Jei puikiai žinai savo gyvenimo kryptį ir darai nuoseklius žingnius kad tai įgyvendindum…  tuomet galbūt tu gali tapti vedliu tiems, kuriems gyvenimas taip gerai nesiklosto.

Vyrų ratas- tai vyriška pagalba ir palaikymas bendražygiams kelyje į tikro vyro gyvenimą. Kodėl vyrai? Nes tik jie gali padėti šiais visapusiškais klausimais, nes tik jie yra perėję tas problemas, kurias dabar patiri tu. Nes tik jie gali tiesiai šviesiai pasakyti kaip yra iš tiesų ir paskatinti tave pamatyti tiesą ir galiausiai pradėti keistis. Nes tik jie supranta vyrišką energiją ir žino jos šaltinį.

Vyriškos energijos aspektas – veiksmas. Todėl mums, vyrams – norint tapti tikraisiais vyrais –reikia keistis, judėti, daryti veiksmus, tobulėti. Žinoma, galima tai bandyti daryti vienam pačiam, tačiau tai prilygtų lazerinių technologijų kūrimui negyvenamoje saloje neturint įrankių ir žinių.

Mums visiems tam tikru gyvenimo momentu kyla daugmaž tie patys klausimai: koks mano gyvenimo tikslas?  Kokia mano misija? Kokie mano talentai? Kaip susirasti mylinčią moterį? Kaip turėti pinigų savo poreikiams patenkinti? Kaip atrasti ir sustiprinti pasitikėjimą savimi? Kaip susirasti draugų? Kaip turėti daug energijos ir išlikti sveikam?

Vyrų ratas- tai vieta, kur bendraminčiai einantys tuo pačiu virsmo keliu, padeda vieni kitiems, daro tas pačias praktikas, sprendžia aprašytus klausimus, dalinasi gyvenimiška patirtimi ir savo įžvalga. Tai vieta, kur skirtingų tipų (ir archetipų) vyrai padeda pamatyti bendresnį paveikslą, visą vaizdą, suprasti sudėtingus klausimus visapusiškai ir taip padėdami juos spręsti. Kartu tai vieta, kur vyrų grupė dalinasi kur kas didesne vyriška energija ir palaikymu, kas retai nutinka viską darant vienam pačiam.

Kalbant konkrečiau – šioje grupėje mes nesimokome manipuliavimo merginomis technikų, nesidaliname geriausiomis užkalbinimo frazėmis, finansinėmis schemomis ir panašiais banaliais dalykais. Šioje grupėje klausimus sprendžiame iš esmės. Jei nesiseka su santykiais – gilinamės į to priežąstis, atstatome ryšį su savimi, savo jėga, pasitikėjimu ir širdimi. Jei nesiseka su finansai – grįžtame prie tavo gyvenimo tikslų ir misijos. Tiksliau kalbant ne mes tą darome – o tu pats, mes tik dalinamės palaikymu ir išmintimi, praktikomis. Svarbiausi gyvenimo klausimai turi būti sprendžiami iš esmės – tik tada įvyksta tikrasis pokytis tavo esybėje ir asmeniniame gyvenime.

Belieka palinkėti, kad einantys vyriškumo keliu, atras bei priims šią pagalbą ir prisijungs prie tobulėjančių vyrų rato.