Seksualinė energija, jos kaupimas ir transformacija

Žmonėms nėra žinoma jokia emocija, kuri yra tokia intensyvi, kaip seksualinė energija. Seksualinės energijos jėga gali įveikti net pačias intensyviausias baimes žmoguje. Seksualinės energijos vedami, žmonės pasiryžta ekstremaliai rizikingiems poelgiams, apie kuriuos jie net nesvajotų, neveikiami tos energijos. Jokia kita energija neturi tiek galios, įkvėpti tiek ryžto, bebaimiškumo, vaizduotės, motyvacijos ir kūrybiškumo, kaip seksualinė energija. Yra viena priežastis, kodėl seksas užima tokį aukštą prioritetą žmonių gyvenime ir kodėl diskusijos apie seksą užima svarbią vietą dvasinio ir religinio pobūdžio literatūroje. Bet jei tu savo seksualinę energiją kreipi tik į seksą ar seksualinę veiklą (masturbaciją), tuomet tau nepavyks suvokti viso seksualinės energijos potencialo tavyje. Piktnaudžiavimas seksualine veikla dažniausiai tampa kraštutinumu, jei žmogus nesugeba sąmoningai nukreipti tos energijos į kūrybišką saviraišką, asmeninę galią ir klestėjimą.

Seksualinės energijos kaupimas

Iš pradžių turėtum sugebėti išlaikyti savo seksualinę energiją, prieš tai kai galėsi ją nukreipti. Tai panašu į vandens sulaikymą užtvankoje, tam, kad tą energiją būtų galima panaudoti naudingesniems tikslams. Be užtvankos, kuri sulaikytų vandenį, vanduo tiesiog teka, nesuteikdamas jokios didesnės naudos. Jei nori išlaikyti šią stiprią energiją savyje, tau reikalingas stabilumas. Šis stabilumas, gali būti pasiektas, jei tu leisi sau ilsėtis sąmoningumo erdvėje, netrukdomas nuolatinių minčių tavo prote, tarsi būtum įleidęs šaknis jūros dugne ir bangos paviršiuje tavęs visiškai nejaudina. Kai tu išvystysi tokį stabilumą savyje, tau bus lengva išlaikyti net pačius intensyviausius seksualinės energijos antplūdžius.
Sukilus seksualinei energijai, pati natūraliausia žmonių reakcija yra tučtuojau įsivelti į kokią nors seksualinę veiklą, viena to priežastis yra, kad sulaikyti tokią galingą energiją savyje yra labai sunku, o pašalinus šią energiją, įsivėlus į kokią nors seksualinę veiklą, atsiranda palengvėjimas. Toks elgesys rodo, kad esi bejėgis šios energijos akivaizdoje, seksualinė energija įtakoja tave labiau, nei tu sugebi ją nukreipti norima linkme. Daug žmonių bando užspausti seksualinę energija savyje (ypač tikintys religinėmis dogmomis) dėl kaltės ar baimės, dėl to ima priešintis gyvybinės energijos tekėjimui savyje – tai yra kitas kraštutinumas esant bejėgiu prieš savo seksualinę energiją, dėl to, kad jos yra bijoma.
Daug vyrų ir moterų įsivelia į seksualines intrigas, dėl stiprių seksualinės energijos proveržių juose, dėl ko jie vėliau gailisi, kartais visą likusį gyvenimą. Žiaurūs seksualiniai nusikaltimai būna įvykdomi nesąmoningai pasidavus milžiniškai seksualinės energijos jėgai. Būti valdomam savo seksualinės energijos yra tarsi būti įkaitu, neturinčiu jokios sąmoningos laisvės, bet vykdančiu visas savo seksualinės energijos užgaidas ir fantazijas.
Labai sunku sukontroliuoti seksualinę energiją, kuri kartais fiziškai užvaldo, jei nesugebi pasiekti gilios sąmoningumo būsenos. Žmogus, jei yra visiškai susitapatinęs su savo protu, tarsi apsvaigęs nuo narkotikų, įsivelia į seksualinę veiklą. Dauguma žmonių suvokia kokie jie bejėgiai yra savo seksualinės energijos akivaizdoje. Mėgavimasis seksualine veikla, be jokios abejonės, yra milžiniškas malonumas, bet kai tampi savo seksualinės energijos vergu, nebelieka vietos išmintingai veiklai. Kraštutinis mėgavimasis veda į neišmintingus veiksmus, nervingus judesius, agresijos proveržius ir silpną, anti-charizmatišką asmenybę. Turi būti nuoširdus su savimi, kad atpažintum ar esi savo seksualinės energijos įkaitas, ar esi pakankamai stabilus, kad sulaikytum savo seksualinę energiją, neleidžiant jai vadovauti.

Seksualinė energija ir kūrybingumas

Seksualinis aktas veda prie naujos fizinės formos sukūrimo – tai tik vienas pavyzdys, seksualinės energijos kūrybinio potencialo, fizinėje plotmėje. Jei nesi sąmoningai patyręs seksualinės energijos „tekstūros“ savyje, tiesiog leisk sau būti dėmesingu, kitą kartą, kai seksualinė energija sukils. Tiesiog sąmoningai stebėk tą energiją, nesileisdamas įsivelti į proto mintis, kad reikia imtis kokios nors seksualinės veiklos. Akimirką pastebėk, koks jausmas, kai energija teka tavo kūne, pajausk jos pulsavimą, pulsavimo stiprumą. Kai tu sugebi išlaikyti dėmesį į savo seksualinę energiją, tu sugebi ją išlaikyti savo sąmoningu buvimu, neleidžiant jai kontroliuoti tavęs. Tu pastebėsi, kad ta energija pajėgi sužadinti tavo vidinę galią, jėgos ir gyvybingumo jausmą, drąsą, tarsi būtum nenugalimas herojus – jokia kita, žmonijai žinoma energija, nesugeba sukelti tokio, asmeninės galios, jausmo.
Svarbu suprati, kad nėra jokio reikalo paleisti šią energiją, seksualinio akto metu. Dauguma žmonių, nesąmoningai mano, kad reikia rasti būdą, paleisti tą energiją kokio nors seksualinio akto metu arba užgniaužti tą energiją savyje (dogmatiški įsitikinimai), arba paleisti tą energiją taip pat greitai, kaip ji sukilo (masturbacija). Tačiau, fizinėje plotmėje pasireiškia visiškai kitokia dinamika, jei tu nenuleidi tos energijos seksualinio akto metu, o tiesiog kaupi ją, leisdamas jai tekėti tavo erdvėje. Taip tu tampi tarsi įmagnetintas – charizmatiškas. Kai tu nenuleidi šios energijos seksualinio akto metu, ji automatiškai realizuojasi žemiau aprašytais būdais:
– Seksualinė energija turi neaprėpiamas gydomąsias galias, galinčias atgaivinti visus kūno organus. Seksualinės energijos gydomosios galios yra smulkiai aprašytos nemažoje dalyje dvasinės literatūros. Kai tu sukaupi šią energiją savo kūne, ji automatiškai juda, gydydama visas ligas kūne.
– Sukaupta seksualinė energija, atgaiviną gerą proto būseną, nukirsdama depresyvias, bejėgiškumo, nepilnavertiškumo mintis. Seksualinė energija gali įžiebti genialias mintis.
– Žmonės, kurie studijuoja auras, pasakytu, kad seksualinė energija sukuria labai galingą ir pozityvią aurą. Žmogus su tokia aura būna labai charizmatiškas. Napoleon’as Hill’as, savo knygoje „Mąstyk ir būk turtingas“, minėjo, kad visi įtakingi žmonės, iš kurių jis ėmė interviu, turėjo stiprią seksualinę prigimtį, taip pat buvo pakankamai sąmoningi, kad tą seksualinę energiją valdytų.
– Bet kokia mintis, sąmoningai veikiama seksualinės energijos, yra tarsi žymiai stipresnė, nei, kai ji būna veikiama bet kokios kitos emocijos.
– Kai tu fiziškai nenuleidi seksualinės energijos, ji tarsi automatiškai transformuojasi į kūrybišką veiklą – padeda padaryti tai, kam neturėjai energijos daryti prieš tai.
– Seksualinės energijos galia, gali sudeginti betkokius pasipriešinimus tavyje (kurie kyla dėl baimių ar fobijų tavo prote) – tarsi būtum paveiktas stipraus vaisto, tuo pačiu būdamas sąmoningas ir žvalus.
– Žmonės, kurie išsiugdo vidinį stabilumą, sugeba suvaldyti savo seksualinės energijos antplūdžius, sukuria tam tikrą magnetizmą aplink save, kas traukia priešingą lytį. Daug charizmatiškų žmonių, dažniausiai būna pakankamai sąmoningi, kad nukreiptų savo seksualinę energiją į asmeninį magnetizmą.

Kai sąmoningumo šviesa pradeda gilėti tavyje, ji natūraliai palies tavo seksualumo aspektą. Betkokie paklydimai, susiję su seksualinę energija, bus iškelti į šviesą ir ištirpdyti išmintyje ir tavo seksualinė energija ims laisvai tekėti kūne, kas gali sukelti žymiai stipresnius pojūčius nei seksualinės energijos tekėjimas per kliūtis. Tas pats seksualinės energijos tekėjimas, gali tapti chaotiškas, jei nebus suvaldytas sąmoningo stebėjimo.
Iš esmės, kai tik tu nustosi priešintis savo seksualinei energijai ir leisi savo sąmoningam dėmesiui nušviesti tuos pasipriešinimus, tu pereisi į kitą lygį, sąmoningai nukreipdamas savo seksualinę energiją į kūrybinę realizaciją ir asmeninę galią. Kaupdamas seksualinę energiją, tu lengviau pasieksi gerbūvį ir perteklių savo realybėje. Taip pat galėsi mėgautis seksualine veikla sąmoningiau, aistringiau, intensyviau, kai tik išsiugdysi vidinį stabilumą savyje.

(šaltinis)